Jak to działa?

Dołącz do nas:
Zostań Ambasadorem - wystarczy kilka prostych kroków:

1. Zarejestruj się jako członek społeczności i wejdź na stronę
Dołącz do społeczności EverydayMe

2. Już jesteś zarejestrowana / zarejestrowany w społeczności EverydayMe?
Jeśli tak, zarejestruj się bezpośrednio do Grona Ambasadorów
Dołącz do Grona Ambasadorów

Twoje przywileje w Gronie Ambasadorów:

 • Rozmawiaj o projekcie

  Jesteś jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o nowych produktach P&G. Otrzymasz ekskluzywne informacje, które później możesz przekazać przyjaciołom i znajomym.

 • Testuj i dziel się z najbliższymi

  Możesz wypróbować zarówno nowe, jak i znane Ci wcześniej produkty P&G. Podziel się opinią o produkcie oraz próbkami ze swoimi przyjaciółmi i innymi zainteresowanymi osobami.

 • Współpracuj z markami

  Wspieraj swoje ulubione marki poprzez wyrażanie opinii. Przekaż nam, co o produkcie powiedzieli Twoi przyjaciele i znajomi.

Bądź pierwszy, odkrywaj i testuj nowe produkty należące do Procter&Gamble. Dziel się z bliskimi, przyjaciółmi
i znajomymi informacjami na temat produktów, które ich interesują.

Twój głos się liczy, a opinia na temat marek będzie cenna dla innych.

Wskazówki

Zebraliśmy kilka przydatnych wskazówek, z którymi warto się zapoznać, aby móc w pełni korzystać z przywilejów Grona Ambasadorów.

1. Własna decyzja

 • Sam decydujesz, do których projektów się zgłaszasz i które produkty chcesz bezpłatnie testować.

 • Jeżeli konkretny projekt Cię nie interesuje, po prostu nie bierzesz w nim udziału.

2. Szczerość

 • Biorąc udział w projekcie otwarcie komunikuj, że należysz do Grona Ambasadorów EverydayMe.

 • Rozmowy ze znajomymi i przyjaciółmi na temat produktu rozpocznij od przekazania im swojej szczerej opinii na jego temat.

 • Pamiętaj: nie staraj się, aby Twoje opinie brzmiały lepiej niż w rzeczywistości. Jeżeli produkt nie spełnił Twoich oczekiwań napisz nam, co Ci się w nim nie podoba i w jaki sposób można go ulepszyć.

3. Wiarygodność

 • Polecaj testowany produkt tylko wtedy, gdy uznasz, że jest tego wart.

 • Nie jesteś sprzedawcą – po prostu dziel się swoją opinią na temat produktu ze znajomymi i przyjaciółmi.

 • Stworzyliśmy miejsce dla wszystkich opinii - nawet dla tych, które nie są zgodne z Twoją własną.

4. Przyjaźń

 • Swoimi opiniami i spostrzeżeniami masz szansę dzielić się z innymi członkami Grona Ambasadorów na blogu każdego projektu.

 • Tylko otwarte i przyjacielskie relacje prowadzą do szczerych dyskusji.

5. Wsparcie

 • Członkostwo w Gronie Ambasadorów powinno być dla Ciebie dobrą zabawą. Nie zapominaj jednak, że jeżeli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy podczas udziału w projekcie możesz zawsze do nas napisać.

 • Jeżeli napotkasz problem, aby zainteresować znajomych produktem lub masz pytania odnośnie samego produktu, prosimy o kontakt – jesteśmy Twoim wsparciem.

 • Wyślij zapytania poprzez formularz na Twoim profilu Grono Ambasadorów lub napisz do nas wiadomość e-mail na info@gronoambasadorow.pl.

Regulamin Grona Ambasadorów

I. Uwagi wstępne

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. , z siedzibą w Warszawie (03-872), przy ul. Zabranieckiej 20, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000210289, wysokość kapitału zakładowego: 4 197 000,00 zł, posiadającą NIP: 521-328-98-95 oraz REGON: 015731717 (dalej: Administrator lub Procter & Gamble) oferuje Użytkownikom zarejestrowanym na stronie everydayme.pl (dalej: everydayme) możliwość udziału w projektach Grono Ambasadorów tj. testowania i oceniania produktów marek Procter and Gamble (dalej: Projekt/y). Dodatkowo na stronach Grona Ambasadorów prowadzone będą otwarte dyskusje na temat realizowanych projektów oraz testowanych produktów. Strona umożliwia również zarejestrowanym Użytkownikom Grona Ambasadorów umieszczanie opinii, komentarzy pod konkretnymi artykułami i wpisami na stronach.

Aktualizacja konta everydayme w celu rejestracji do Grona Ambasadorów nie zobowiązuje do brania udziału w projektach Grona Ambasadorów. Aktualizacja konta oraz udział w projektach Grona Ambasadorów są całkowicie bezpłatne.

Niniejszy Regulamin reguluje warunki korzystania ze strony internetowej Grona Ambasadorów i ma zastosowanie do wszystkich zarejestrowanych użytkowników Serwisu posiadających stałe konto, którzy zadecydują o przystąpieniu do Grona Ambasadorów . Każdy Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem i przestrzegania jego postanowień.

II. Zakres

Niniejszy Regulamin ma zastosowanie w przypadku aktualizacji konta oraz rejestracji do Grona Ambasadorów.

III. Rejestracja

Tylko zarejestrowani Użytkownicy na stronie everydayme mogą poprzez aktualizację konta zarejestrować się do Grona Ambasadorów i uczestniczyć w projektach polegających na testowaniu produktów Procter and Gamble.

W trakcie aktualizacji konta na everydayme w celu rejestracji do Grona Ambasadorów upewnij się, że wszystkie Twoje dane są prawidłowe. Po utworzeniu nowego konta, otrzymasz wiadomość e-mail w celu weryfikacji Twojego adresu e-mail.

IV. Ochrona danych osobowych

Polityka prywatności strony everydayme ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych podanych podczas rejestracji do Grona Ambasadorów, jak również w innych kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych.

Aby uzyskać więcej Informacje prosimy kliknąć tutaj: Deklaracja P&G dotycząca poufności

Dokonując rejestracji w Gronie Ambasadorów, przesyłając formularz zgłoszeniowy do Projektu i/lub biorąc udział w ankietach udostępnianych przez Administratora, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych (w tym danych osobowych) w zakresie i na zasadach określonych w Warunkach korzystania z serwisu everydayme, dostępnymi pod adresem http://www.everydayme.pl/strona/warunki-korzystania i w Deklaracji P&G dotyczącej poufności, dostępnej pod adresem http://www.pg.com/privacy/polish/privacy_notice.shtml oraz w celu udostępniania Konta w Gronie Ambasadorów oraz wytypowania do udziału w Projekcie, w tym przekazywania produktów lub informacji związanych z Projektem, oraz prawnie usprawiedliwionym celu Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich może uniemożliwić Użytkownikowi udział w Gronie Ambasadorów, możliwości zamieszczania treści oraz udziału w Projekcie.

Administratorem danych osobowych jest Procter & Gamble. Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu i aktualizacji danych dotyczących jego osoby, a także prawo do żądania usunięcia danych.

Przetwarzanie i ochrona danych osobowych będzie dokonywana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym przepisami ustawy z dnia 29 kwietnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ze zm.).

V. Zasady wypowiedzenia

Aktualizacja konta everydayme w celu rejestracji do Grona Ambasadorów nie zobowiązuje do brania udziału w projektach Grona Ambasadorów. Użytkownicy mogą usunąć swoje konto z Grona Ambasadorów w każdej chwili.

VI. Zasady uczestnictwa, udział w projektach, gwiazdki Grona Ambasadorów

Biorąc udział w projektach Grona Ambasadorów oraz wymieniając opinie z innymi Użytkownikami należy postępować zgodnie z przepisami prawa i traktować innych Użytkowników z szacunkiem.

W ramach projektów Grona Ambasadorów, produkty marek Procter and Gamble będą dostarczane do wybranej grupy Użytkowników (Grona Ambasadorów) w celu ich przetestowania. Biorąc udział w Projekcie Grona Ambasadorów Użytkownik powinien testować otrzymany produkt, dokonać jego oceny i podzielić się opiniami na jego temat z innymi. Podczas rozmów na temat produktu uczestnik Projektu Grona Ambasadorów powinien w jasny sposób podzielić się informacją, że bierze udział w Projekcie marketingowym realizowanym w ramach Grona Ambasadorów everydayme. Użytkownik Grona Ambasadorów powinien zawsze wyrażać jedynie własną opinię na temat testowanego produktu. Dalsze szczegóły są określone w Zasadach Uczestnictwa dotyczących każdego Projektu, które mają pierwszeństwo w przypadku ich sprzeczności z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

Użytkownicy nie posiadają roszczenia o uczestniczenie w konkretnych Projektach. Uczestnicy projektu będą wybierani na podstawie danych personalnych oraz prowadzonego stylu życia. Stroną decydującą w procesie wyboru jest Procter & Gamble. Wybór zostanie dokonany w oparciu o kryteria istotne z punktu widzenia marketingowego, takie jak w szczególności: wiek, płeć, zamieszkanie, zainteresowania, aktywność w Internecie, relacje ze znajomymi, przyzwyczajenia konsumenckie – podane przez Użytkownika w procesie rejestracji na everydayme, Grona Ambasadorów i/lub w formularzu zgłoszenia do Projektu. Aby Użytkownik był uprawniony do uczestniczenia w projektach Grona Ambasadorów musi być pełnoletni.

Procter & Gamble zastrzega sobie prawo do wykluczenia Użytkownika Grona Ambasadorów z uczestniczenia w projekcie, w przypadku naruszenia Zasad uczestnictwa bądź niniejszego Regulaminu. Produkty, które otrzymuje uczestnik Projektu Grona Ambasadorów w jego ramach nie mogą być sprzedawane. Sprzedaż tych produktów, szczególnie na platformach internetowych takich jak eBay jest całkowicie zabroniona. Należy pamiętać, że nieuprawniona sprzedaż próbek produktu może naruszyć prawa do znaków towarowych marki. Przekazane do testowania próbki produktów nie są przeznaczone do sprzedaży.

Gwiazdki Grona Ambasadorów są przyznawane za uczestnictwo w projektach Grona Ambasadorów. Gwiazdki Grona Ambasadorów nie mają wartości pieniężnej. Gwiazdki Grona Ambasadorów nie mogą być przekazywane i wymieniane pomiędzy Użytkownikami. Gwiazdki Grona Ambasadorów otrzymywane za uczestnictwo w projekcie są przyznawane indywidualnie przez everydayme.

VII. Prawa autorskie

Zawartość strony Everydayme oraz Grona Ambasadorów i wszystkie materiały przesłane uczestnikom Projektów Grona Ambasadorów są chronione prawem autorskim. Materiały te mogą być używane tylko zgodnie z wytycznymi i warunkami everydayme. Wszelkie inne powielanie, dystrybucja, przetwarzanie, czy publiczne ujawnienie jest zabronione bez zgody właściciela.

W przypadku, gdy Procter & Gamble oferuje oprogramowanie do pobrania, zawiera ono licencję uprawniającą do korzystania z niej na jednej stacji komputerowej.

Użytkownik zachowuje wszystkie swoje prawa własności do przesłanej treści, a poprzez udział w projektach i przesłanie treści nie dochodzi do przekazania praw własności intelektualnej na rzecz Procter and Gamble Uczestnicy Grona Ambasadorów poprzez przekazanie/zamieszczenie swoich treści udzielają Administratorowi licencji niewyłącznej na okres 5 lat do bezpłatnego, wielokrotnego wykorzystywania tych treści bez ograniczeń terytorialnych w następującym zakresie:

1/ utrwalanie i zwielokrotnianie drukiem, w postaci elektronicznej i cyfrowej lub podobną techniką, w tym fotokopiowanie i mikrokopiowanie,

2/ wydawanie (publikowanie) i rozpowszechnianie we wszystkich wydaniach, niezależnie od formy, standardu, systemu lub formatu, bez ograniczenia liczby nakładów, wydań oraz egzemplarzy; obejmuje to także prawo do częściowego lub całkowitego przedruku (przed i po produkcji), w tym na fotokopiach, mikrokopiach i mikroreprodukcjach, a także prawo do powielania w inny sposób,

3/ wprowadzanie do pamięci komputera i sporządzanie kopii takich zapisów dla potrzeb eksploatacji trwałe lub czasowe zwielokrotnianie komputerowego zapisu w całości lub części, jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie,

4/ wykorzystywanie dla celów marketingowych, w tym reklamy, promocji, oznaczenia lub identyfikacji Administratora oraz podmiotów przez niego upoważnionych, ich produktów i usług oraz innych przejawów ich działalności, a także przedmiotów ich własności; obejmuje to również utrwalanie i zwielokrotnianie poligraficzne oraz wykorzystywanie tych utrwaleń zgodnie z niniejszym postanowieniem; utrwalenie audiowizualne jakąkolwiek techniką, niezależnie od standardu, systemu i formatu; nadanie za pomocą wizji lub fonii przewodowej lub bezprzewodowej przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych niezależnie od standardu, systemu lub formatu, w tym nadawanie za pośrednictwem satelity; retransmisję przewodową lub bezprzewodową przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych, w tym nadawanie za pośrednictwem satelity; wyświetlanie lub publiczne odtwarzanie utrwaleń sporządzonych zgodnie z niniejszym postanowieniem; nagrywanie na urządzeniach służących do wielokrotnego odtwarzania za pomocą nośników dźwięku i obrazu, w tym powielania, rozpowszechniania i odtwarzania nagrań, przekazywanie, odtwarzanie i emitowanie w audycjach w środkach masowego przekazu, po utrwaleniu na nośnikach dźwięku i/lub obrazu,

5/ publiczne udostępnianie w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i czasie przez siebie wybranym w tym w dowolnych elektronicznym, cyfrowym itp. kanale komunikacji publicznej oraz rozpowszechniania każdego utworu poprzez wprowadzanie utworu do obrotu, publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, nadawanie (we wszystkich technikach, w tym: przewodowo lub bezprzewodowo, naziemnie lub satelitarnie), reemitowanie, wprowadzenie do pamięci komputera albo innego urządzenia elektronicznego umożliwiającego komunikowanie, zarówno w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, zamkniętej, jak i dostępnej po spełnieniu określonych warunków, powszechnie dostępnej i udostępnianej w taki sposób, aby każdy mógł mieć dostęp do utworu w miejscu i czasie przez siebie wybranym we wszystkich technikach i technologiach, w tym telekomunikacyjnych, m.in. SMS, IVR, WAP i MMS,

6/ wprowadzanie do obrotu, rozpowszechnianie egzemplarzy oraz ich kopii sporządzonych zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

Użytkownik/Autor danego utworu (Treści) udziela Administratorowi na podstawie niniejszego postanowienia zezwolenia na korzystanie z zależnych praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji wymienionych powyżej, o ile dla eksploatacji w/w Treści na tych polach konieczne lub potrzebne albo wymagane jest stworzenie utworu zależnego, a także zezwolenia na udzielenie wzajemnego i równoczesnego lub samodzielnego opracowania, przeróbki, adaptowania części lub całości, w tym przez nadawanie im różnego rodzaju form (zmienionej, skróconej, poszerzonej lub skondensowanej) z prawem do reprodukowania na nośnikach zapisu (dyskietce, karcie z pamięcią, diapozytywie, slajdzie, mikrofilmie, fotokopii, mikroreprodukcji, nośniku CD, nośniku DVD itp.) oraz z prawem do wykorzystania na nośnikach dźwięku i obrazu. Użytkownik/Autor udziela także Administratorowi zezwolenia na udzielanie dalszych licencji w zakresie nabytych zgodnie z z niniejszym postanowieniem praw do w/w Treści. Użytkownik upoważnia Administratora do dodawanie tytułów i podtytułów do Treści oraz umieszczania w treści materiałów dostarczonych przez Użytkownika znaków towarów, logotypów i emblematów, oznaczeń, nazw, itp. należących do Administratora albo podmiotów przez niego wskazanych.

Licencja, o której mowa powyżej będzie automatycznie przedłużana na dalsze okresy 5-letnie, o ile Użytkownik w terminie co najmniej 30 dni przed upływem tych kolejnych 5 letnich okresów, nie złoży Administratorowi oświadczenia o braku woli jej przedłużenia.

Należy pamiętać, że każda pozostawiona treść na stronie internetowej Grona Ambasadorów będzie dostępna i widoczna dla wszystkich odwiedzających stronę. Niniejsza licencja udzielona przez Użytkownika kończy się w momencie usunięcia danej treści ze strony Grona Ambasadorów.

Przesyłając treści do everydayme w ramach projektów Grona Ambasadorów Użytkownik oświadcza, że:

 • Jest wyłącznym autorem i właścicielem prawa własności intelektualnej;
 • Wszystkie przesłane treści są prawdziwe;
 • Jest osobą pełnoletnią;
 • Korzystanie z przesłanych treści nie narusza niniejszych Zasad uczestnictwa.

Nie można przesyłać:

(i) treści należących do kogoś innego, zwłaszcza materiałów zawierających znaki towarowe i/lub materiały chronione prawem autorskim, wszelkich istotnych transmisji telewizyjnych lub radiowych, lub innych materiałów, które nie należą do Ciebie;

(ii) wszelkich danych poufnych na temat czyjegoś zdrowia psychicznego lub fizycznego, przekonań politycznych lub religijnych;

(iii) wszystkiego, co jest uwłaczające jakiejkolwiek osobie, narodowości, płci, orientacji seksualnej, czy religii lub przyczynia się do podsycania nienawiść poszczególnych grup;

(iv) wszystkiego, co obraża, zastrasza lub wyzywa innych ludzi;

(v) wszystkiego, co w jakikolwiek sposób udostępnia informacje o charakterze prywatnym, jest spamem, pornografią, przedstawia przemoc, sadyzm lub okrucieństwo;

(vi) wszystkiego, co prezentuje przyzwolenie użycia narkotyków; (vii) wszystkiego, co przedstawia jakąkolwiek korporację w negatywnym świetle; wszystkiego, co promuje własne produkty lub usługi.

Użytkownik zgadza się zabezpieczyć i zwolnić everydayme i Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. (oraz ich pracowników, kierowników, dyrektorów, przedstawicieli, podmioty zależne, wspólników, , współpracowników, dostawców usług) od wszelkich roszczeń, żądań i odszkodowań - w tym kosztów i opłat obsługi prawnej i sądowych - z tytułu naruszenia swoich oświadczeń i zapewnień określonych powyżej.

Everydayme zastrzega sobie prawo do moderowania, zmian, uproszczenia lub usuwania treści na stronie internetowej everydayme, które zostaną przez everydayme i jej przynależne marki własne uznane za naruszające wytyczne lub jakiekolwiek inne postanowienia niniejszego Regulaminu

Everydayme zastrzega sobie prawo do usunięcia lub odmówienia publikacji z jakiegokolwiek powodu. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszystkie przesyłane treści do everydayme.

Dostępność stron internetowych oraz usług everydayme i Grona Ambasadorów

Dostępność stron internetowych oraz usług everydayme i Grona Ambasadorów mogą być tymczasowo niedostępna z powodu problemów technicznych.

VIII. Nieważność postanowień, wybór prawa

W przypadku, gdy indywidualne postanowienia okazały się nieważne, ważność pozostałych postanowień nie zostanie naruszona. We wszelkich kwestiach związanych z udziałem Użytkownika w Gronie Ambasadorów i everydayme zastosowanie mieć będzie prawo polskie.

Zgoda na pliki cookie