banner
16/12/2016 - 15:20 _

Projekt Blend-a-Med 3D White Luxe - Dziękujemy!

bam Zdjęcia przesłane przez Amasadorki: Anna007, agata_es, duulcia

Przez ostatnie cztery tygodnie miałyśmy szansę testowania nowej kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White! Zdjęcia szeroko uśmiechniętych Ambasadorek w Galerii są dowodem na to, że dzięki Blend-a-Med zyskałyśmy bielsze zęby, a co za tym idzie jeszcze więcej pewności siebie!


Teraz nadszedł czas na podsumowanie projektu w ankiecie końcowej dostępnej również w Twoim Profilu Prywatnym! Dzięki niej wszystkie opinie o kuracji wybielającej 3D White Luxe trafią bezpośrednio do Natalii i zespołu odpowiedzialnego za markę Blend-a-Med, co umożliwi dalszą pracę nad produktami Blend-a-Med!

Mamy dla Was małe zadanie! Dokończcie zdanie w komenatarzach: "Biały uśmiech jest dla mnie..."

09/12/2016 - 12:15 _

Zimowe spotkania w projekcie Blend-a-Med!

Spotkaj się z przyjaciółkami!

Nadchodzi weekend, nareszcie będziemy miały chwilę dla siebie! Warto wykorzystać ten czas wyjątkowo! Zaproście przyjaciółki i wspólnie przygotujcie rozgrzewający napar imbirowy, będzie to świetna okazja na nadrobienie zaległości i opowiedzenie o Twoim udziale w projekcie Blend-a-Med!


Za oknami zimowa aura, wszyscy myślimy o prezentach dla najbliższych - koniec roku jest dla wielu z nas przeżywany w pośpiechu. Święta miną nam, jak co roku,
w mgnieniu oka! Zapraszając przyjaciółki i znajome na napój imbirowy (który przy okazji nie zostawi powierzchownych przebarwień na Waszych zębach!) będziecie mogły na chwilę ‘zwolnić’, zatrzymać się, odetchnąć i spędzić miło sobotnie lub niedzielne popołudnie. Jeśli nie czujecie jeszcze magii okresu świątecznego możecie również przygotować pierniczki, które umilą Wam spotkanie!

Aby przygotować napój imbirowy dla 1 osoby:

  1. Zalej 4 plasterki imbiru gorącą wodą i odstaw na 5 minut,
  2. wyciśnij sok z połówki cytryny i dodaj do naparu
  3. łyżeczka ulubionego miodu

Jako Ambasadorki Blend-a-Med zaobserwowałyście już pozytywne efekty korzystania z kuracji wybielającej, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Świetnym pomysłem jest przekazanie informacji o możliwości skorzystania
z kuponu.

Zachęćcie dziewczyny do wspólnego ściągnięcia aplikacji Kupony Żbik, jeśli pojawią się pytania, odpowiedzi szukajcie w poprzednim poście! Pamiętajcie,
aby przekazać informację o tym, że kupon łączy się z innymi promocjami!

Przygotuj swoje przyjaciółki na rozpoczęcie Nowego Roku z białym uśmiechem!

Czekamy na Wasze relacje ze spotkań w formie raportu z rozmów i zdjęć! Nie możemy się doczekać!

05/12/2016 - 13:52 _

Projekt Blend-a-Med 3D White - jak skorzystać z kuponu?

ulotka

Jako Ambasadorki Blend-a-Med 3D White mamy świetną okazję testować kurację wybielającą bezpłatnie. Naszym celem w projekcie jest pozbycie się powierzchownych przebarwień, ale również sprawienie, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o nowych produktach wybielających Blend-a-Med 3D White.


Każda Ambasadorka w swoim Zestawie znalazła 15 ulotek Blend-a-Med, a dzięki załączonemu na nich kodowi: 100-200-300, Wasze przyjaciółki i znajome mogą
w dowolnym sklepie zakupić kurację wybielającą
(pasta + produkt przyśpieszający wybielanie zębów), a następnie otrzymać zwrot części kosztów!

Dzięki temu wspólnie możecie testować kurację wybielającą Blend-a-Med!
W komentarzach na blogu projektu pojawia się mnóstwo opinii, że wiele z Was cieszy się już pozytywnymi efektami wybielania! Kuracja wybielająca Blend-a-Med działa cuda,
a my powinnyśmy czerpać z tego pełnymi garściami! Pochwalmy się pierwszymi efektami i zainicjujmy rozmowę o kuracji wybielającej.

Przy okazji rozmowy przekaż przyjaciółkom ulotkę, jeśli jednak nie masz możliwości spotkania się z koleżankami to nic straconego, możesz przekazać im kod 100-200-300 lub przesłać elektroniczną wersję ulotki, dzięki której dowiedzą się ‘Jak to działa’!
Aby otworzyć wersję elektroniczną kliknij tutaj. Link do ulotki możesz przesłać dowolnej osobie korzystając np. z Facebooka.

Aby skorzystać ze zwrotu części kosztów za zakup kuracji wystarczy pobrać aplikację Kupony Żbik, wprowdzić kod 100-200-300 i przesłać zdjęcie paragonu! To bardzo proste. Możliwe jest również skorzystanie z oferty bez pobierania aplikacji, kod należy wprowadzić na stronie internetowej Kuponów Żbik, kliknij tutaj.

  • Kupon za kwotę poniżej 20 zł - zwrot 2 zł
  • Kupon za kwotę minimum 20 zł - zwrot 5 zł
  • Kupon za kwotę minimum 30 zł - zwrot 7 zł

Jeśli pojawiły się problemy techniczne lub macie dodaktowe pytania jak działają kupony śmiało piszcie na pomoc@kuponyzbik.pl, a panowie z obsługi klienta chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

Jak Wasi bliscy reagują na informację o kuracji wybielającej? Udało Wam się przekonać przyjaciółki do zakupu kuracji i skorzystania z kodu?

28/11/2016 - 16:34 _

Projekt Blend-a-Med 3D White - Poznajmy się lepiej!

bam Zdjęcia nadesłane przez Ambasadorki: Kristal, Sweetwomaan, patipati92

Nadszedł moment, aby poznać się lepiej, a najlepszym na to sposobem jest przesłanie swojego selfie w klimacie Blend-a-Med!


Jak możesz dać się poznać jako Ambasadorka
Blend-a-Med? To proste!

  • Zrób zdjęcie i prześlij je przez formularz w panelu "Profil prywatny" - opublikujemy je w Galerii Projektu Blend-a-Med!

  • Opublikuj zrobione przez siebie selfie na portalu społecznościowym, dodając hashtag #usmiech3DWhite oraz #blendamed #bialyusmiech link prześlesz klikając 'Wyślij raport' przez panel 'Profil prywatny'!

  • Jak wyglądają pierwsze wrażenia - Twoje i Twoich bliskich - z testowania kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White? Podziel się swoimi obserwacjami w komentarzu poniżej!

22/11/2016 - 14:28 _

Kuracja Blend-a-Med 3D White - rozpoczynamy projekt!

blend-a-med

Drogie Ambasadorki Blend-a-Med,

Mam na imię Natalia i mam ogromną przyjemność opiekowania się marką
Blend-a-Med, która należy do portfolio produktów P&G. Chciałabym Was serdecznie powitać w projekcie, w którym będziemy testować nową kurację wybielającą Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection!

Podczas najbliższych 4 tygodni wypróbujemy aż dwa nowe produkty:

pastę do zębów Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection

produkt przyśpieszający wybielanie zębów Whitening Accelerator

Nie mogę doczekać się Waszych relacji z rozmów z przyjaciółkami, publikacji online
i zdjęć! Pamiętajcie, że w zestawie Ambasadorki znajdują się ulotki Blend-a-Med dla Waszych znajomych. Na ulotce znajdziecie kod, dzięki któremu Wasze przyjaciółki uzyskają zwrot części kosztów za zakup kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection.

Wszystkie informacje na temat obu produktów, przebiegu projektu i zadań Ambasadorki znajdziecie w przygotowanym dla Was przewodniku projektu. Jestem przekonana, że Wasze doświadczenia i obserwacje będą niezwykle pomocne dla osób chcących dowiedzieć się więcej o kuracji wybielającej Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection!

Jesteście gotowe na idealnie biały uśmiech? Zaczynamy!

Pozdrawiam,
Natalia