blend-a-med

Projekt blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona

Pasta do zębów blend-a-med Pro-Expert - wyniki projektu

Wyniki projektu blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona. Opinie i recenzje 2,000 Ambasadorów.

Ocena Ambasadorów:

Ogólnie wrażenie
Rekomendacja

Informacje o produkcie - pasta do zębów blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona

• Stworzona we współpracy z dentystami. Zęby mogą stać się zdrowsze i widocznie czystsze dzięki zawartej w paście unikalnej formule Stannous Complex.

• Dostępna jest w trzech wariantach: Pro-Expert Kompleksowa Ochrona - Świeża Mięta, Pro-Expert Kompleksowa Ochrona + Doskonałe Wybielanie - Mięta oraz Pro-Expert Kompleksowa Ochrona - Łagodna Mięta.

Opinia
paulaczek

(...) Projekt był zabawą jak i możliwością poznania nowego produktu, a pasta blend-a-med zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dobrze czyści, ładnie pachnie, nie wytwarza zbędnej ilości piany. Na początku smak pasty wydawał mi się trochę dziwny, ale szybko się do niego przyzwyczaiłam, i z chęcią wypróbowałabym też inne warianty smakowe. Z pasty zadowoleni byli również moi ankieterzy, nie było nikogo komu nie odpowiadałby testowany produkt. (...)

Ambasadorka Ambasadorka paulaczek
Opinia

Kolejne relacje moich 'testerów' całkowicie pokrywają się z dotychczasowymi wnioskami i reakcjami moimi, moich bliskich oraz znajomych. Pasta robi furorę - widocznie mikrodrobinki i konsystencja, dzięki której nie powstaje masa zbędnej piany są tym, czego wielu z moich znajomych szukało. Zęby są czyste, zdecydowanie gładsze, co jest odczuwalne nawet po dość dużym upływie czasu. Świeżość, świeżość i jeszcze raz świeżość. I satysfakcja z trafionego produktu.

Ambasadorka Ambasadorka magnetica

Opinia
reniucha1986

Nowa pasta blend-a-med Pro-Expert Kompleksowa Ochrona to wyjątkowa czystość, gładkość i ochrona zębów a także pewność świeżego oddechu.

Ambasadorka Ambasadorka reniucha1986
Opinia
Rroksana1

Świetna pasta, daje bardzo fajne poczucie świeżości, które utrzymuje się przez długi czas. Dla mnie bardzo ważne jest to, że się tak bardzo nie pieni i zęby są po umyciu naprawdę czyściutkie.

Ambasadorka Ambasadorka Rroksana1
Opinia
dotusia

Innowacyjna formuła, orzeźwiający smak, który zostawia przyjemne uczucie czystości i świeżości w ustach. Doskonale czyści, skutecznie redukuje płytkę nazębną i osad po posiłkach. Mam bardzo nadwrażliwe zęby, a po umyciu tą pastą czuję się lepiej, gdyż ona chroni przez nadwrażliwością.

Ambasadorka Ambasadorka dotusia