Lenor Unstoppables

Lenor Unstoppables

Pytania i odpowiedzi

Lenor Unstoppables

Czy perełki Lenor Unstoppables są testowane na zwierzętach?

Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach jeśli nie jest to wymagane przez prawo danego kraju. Nie zwracamy się również z prośbą do naszych partnerów biznesowych o wykonywanie testów w naszym imieniu. Wspieramy zmiany regulacji prawnych, by zmniejszyć niepotrzebne cierpienie zwierząt.

Czy można stosować Lenor Unstoppables do ubrań dziecięcych?

Perełki Lenor Unstoppables są bezpieczne dla wszystkich kolorów, tkanin i rodzajów prania, w tym również ubrań dziecięcych, zapewniając im długotrwałą świeżość. Warto jednak zwrócić uwagę na indywidualne potrzeby dziecka, ponieważ produkt zawiera duże ilości substancji zapachowych, które mogą być przyczyną alergii wśród osób szczególnie wrażliwych, a z założenia skóra dziecka jest bardziej wrażliwa niż osób dorosłych.

Czy Lenor Unstoppables może powodować reakcje alergiczne? Jeśli tak – czy planowane jest wprowadzenie wersji hipoalergicznej.

Lenor Unstoppables zawiera dużą ilość substancji zapachowych i jest oparty na technologii stopniowego uwalniania zapachu, co może, w niektórych przypadkach, spowodować alergię u szczególnie wrażliwych osób. Jeśli Lenor Unstoppables spowodował reakcję alergiczną rekomendujemy korzystanie z płynu do płukania Lenor Sensitive, przeznaczonego dla osób wrażliwych.

Czy korzystanie z automatycznej suszarki do ubrań ma wpływ na zapach Lenor Unstoppables?

Efekty działania Lenor Unstoppables zostały poddane testom i nie stwierdzono negatywnych skutków związanych z utrzymywaniem się zapachu po skorzystaniu z automatycznej suszarki do ubrań.