Blog projektu Oral-B Genius 9000
30/06/2017 - 16:51 _

Finał projektu

Ambasadorzy Oral-B Genius 9000

W projekcie Oral-B doskonaliliśmy naszą technikę mycia zębów z inteligentną szczoteczką Oral-B Genius 9000,
a nasze doświadczenia ujmowaliśmy w formie recenzji, nagrań wideo i wpisów w mediach społecznościowych. Teraz, na koniec projektu, czas na podsumowanie!

Nadszedł czas, by wyrazić swoją opinię o testowanej szczoteczce w ankiecie finałowej oraz zebrać swoje doświadczenia z korzystania z Oral-B Genius 9000 w mediach społecznościowych z #poprostugenius!

Jak najnowsza szoteczka Oral-B zmieniła wpłynęła na Twój sposób mycia zębów? Czy dostrzegasz, że szczotkujesz zęby dłużej i docierasz do każdego zakamarka ich powierzchni? Czy Oral-B Genius 9000 dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb poprzez wymienne końcówki i różne tryby pracy?

Jak Genius 9000 wypada w porównaniu z Twoją poprzednią szczoteczką manualną/soniczną? Podsumuj swoje doświadczenia w mediach społecznościowych! Czekamy na linki do Twoich publikacji w raporcie online.

Dziękujemy za udział w projekcie, zaagażowanie i aktywność!

21/06/2017 - 16:46 _

Oral-B Genius 9000 - wiceorecenzja w projekcie

Stworzenie ciekawej wideorecenzji jest proste - wystarczy kamera (na przykład w Twoim telefonie) oraz pomysł na pokazanie Twojego doświadczenia ze szczoteczką Oral-B Genius 9000.


Od czego zacząć?

Jeżeli masz kamerę lub apart z funkcją kamery - świetnie! W innym wypadku wystarczy Ci telefon. Wybierz miejsce dobre pod względem oświetlenia i tła, które pojawi się w nagraniu - może to być Twoja ulubiona kanapa w salonie, jeżeli planujesz nakręcić uboxing szczoteczki Oral-B Genius 9000, lub łazienka, jeżeli chcesz pokazać jak sprawdza się w akcji.

Kilka pomysłów na początek?

 • Unboxing - czyli Twoje pierwsze wrażenia. Uwiecznij moment rozpakowania Zestawu Ambasadora i zapoznawania się z funkcjonalnościami szczoteczki Oral-B Genius 9000. Reszta zależy od Twojej kreatywności - świetnie, jeżeli w filmie znajdzie się Twój komentarz oraz pierwsze wrażenia i opinie!
 • Szczoteczka Oral-B Genius 9000 w akcji - czyli Twoja wideo-recenzja pokazująca, jak wygląda czyszczenie zębów szczoteczką Oral-B Genius 9000. Fantastycznie, jeżeli skorzystasz z aplikacji Oral-B lub opowiesz więcej o swojej technice mycia zębów.
 • Z technicznego punktu widzenia - lubisz opowiadać o nowinkach technicznych i przyglądać się każdemu urządzeniu z bliska, poznając jego funkcje? Nakręć wideorecenzję w której opowiesz o tym, co najbardziej ciekawi Cię w szczoteczce elektrycznej Oral-B Genius 9000.

Jak podzielić się wideorecenzją?

Na początek - koniecznie pamiętaj o tym, by w tytule materiału zamieścić "Oral-B Genius 9000". Dobrze, jeżeli dodasz również słowo "opinia", tak by inni użytkownicy mogli z łatwością znaleźć Twój film, np. w serwisie Youtube. W opisie koniecznie dodaj hashtag #poprostugenius.

Link do swojej wideorecenzji prześlesz przez formularz raportu dostępny w Twoim profilu prywatnym.

20/06/2017 - 11:04 _

Recenzja Oral-B Genius 9000 - jak ją napisać?

Ambasadorzy Oral-B Genius 9000

Zadbaj, by Twoja recenzja przekazywała to, co najważniejsze - Twoje doświadczenia ze szczoteczką Oral-B Genius 9000. Sprawdź nasze wskazówki, z którymi przygotowanie recenzji przyjdzie Ci prosto i sprawi satysfakcję z doskonałego wywiązania się z zadania!


Co jest najważniejsze w recenzji szczoteczki Oral-B Genius 9000?

 1. Opisz swoje doświadczenia przystępnie i zwięźle - maksymalnie 5 zdań pozwoli Ci ująć to, co najważniesze i przykuć uwagę czytelników - innych konsumentów.

 2. Dokładność czyszczenia zębów - czy szczoteczka pomaga Ci wykrywać trudno dostępne miejsca i wskazywać obszary, które wymagają lepszego szczotkowania?

 3. Udoskonalenie techniki szczotkowania - czy uważasz, że Oral-B Genius 9000 pomaga Ci czyścić zęby skuteczniej?

 4. Porównanie z poprzednią metodą czyszczenia zębów - jak szczoteczka Oral-B Genius 9000 wypada w porównaniu z Twoją poprzednią szczoteczką?

 5. Pisz wyłącznie o swoich prawdziwych odczuciach, nie jesteś zobowiązany do przedstawienia szczoteczki Oral-B Genius 9000 w samych superlatywach. Nie reklamuj, a zamiast tego rzetelnie informuj:) Pomyśl o tym, jak Twoja recenzja może pomóc innym osobom poszukującym szczoteczki, z którą ramię w ramię będą walczyć o zdrowe zęby i dziąsła:)

Kiedy napisać recenzję?

Wyłącznie po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją o platformie, na której należy zamieścić opinię.

Co jest dla Was najważniejsze w recenzji szczoteczki elektrycznej? Na co zwracacie uwagę? Jakie aspekty Oral-B Genius 9000 planujecie opisać/już opisaliście?

13/06/2017 - 10:19 _

Ambasadorzy Oral-B Genius 9000 - poznajmy się!

Oral-B Genius 9000 - Ambasadorzy

Wyłoniliśmy już 1 100 szczęśliwców, którzy otrzymali szczoteczkę Oral-B Genius 9000. Jednocześnie wkroczyliśmy w etap projektu, w którym pełni entuzjazmu i ciekawości najnowszej technologii, wreszcie mamy możliwość wejścia na nowy poziom i testowanie najbardziej rewolucyjnej szczoteczki Oral-B!


Czeka nas dużo wrażeń, wyzwań i okazji do wykazania się kreatywnością. Pierwsze zadania mamy dla Was już dziś!

Jak możesz dać się poznać jako jeden z Ambasadorów Oral-B Genius 9000? To proste!

 1. Zrób zdjęcie i prześlij je poprzez poprzez Twój profil prywatny Grona Ambasadorow - przedstawimy je w galerii projektu Oral-B Genius 9000, która jest już dostępna.

 2. Moment odpakowywania przesyłki lub pierwsze testy szczoteczki to doskonały punkt wyjścia do stworzenia pierwszego wideo z Oral-B Genius 9000 w roli głównej. Spróbuj swoich sił w tworzeniu wideorelacji!

 3. Dziel się radością z otrzymania Oral-B Genius 9000 z przyjaciółmi! Opublikuj zdjęcie na portalu społecznościowym, dodając hashtag #poprostugenius,
  a następnie prześlij link poprzez profil prywatny Grona Ambasadorów jako raport online.

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia po sprawdzeniu szczoteczki Oral-B Genius 9000 w działaniu?

06/06/2017 - 19:00 _

Witajcie w projekcie Oral-B Genius 9000!

Oral-B Genius 9000

Mam na imię Michał i reprezentuję markę Oral-B, która należy do portfolio produktów P&G.

Bardzo się cieszę, ze mogę przywitać Was w projekcie, podczas którego poznacie najnowsze osiągnięcie Oral-B, inteligentną szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius 9000.


W trakcie najbliższych 4 tygodni będziemy mogli dowiedzieć się więcej o szczoteczce Oral-B Genius 9000, która pomoże Wam udoskonalić technikę szczotkowania zębów
i stanie się Waszym partnerem w walce o zdrowe zęby i dziąsła.

W zestawie Ambasadora każdy z Was znajdzie szczoteczkę elektryczną Oral-B GENIUS 9000 oraz specjalnie przygotowany przewodnik projektu, zawierający informacje na temat otrzymanej szczoteczki, przebiegu projektu i zadań Ambasadora.

Wspólnie z Gronem Ambasadorów czekamy na Wasze recenzje na wybranych platformach oraz kreatywne fotorecenzje i wideorecenzje w mediach społecznościowych, opisujące doświadczenia ze szczoteczką Oral-B Genius 9000.

Jesteśmy przekonani, że Wasze spostrzeżenia będą bardzo przydatne dla osób, które poszukują szczoteczki, z którą zadbają o swoje zęby jak profesjonaliści.

Gotowi? Zaczynamy!

Pozdrawiam,
Michał