Zgłoś się do udziału w projekcie!

Blog projektu Oral-B Genius 9000

Oral-B Genius 9000

Już teraz zgłoś się do udziału w projekcie Oral-B Genius 9000 i wypróbuj najnowszą, inteligentną szczoteczkę elektryczną Oral-B - Genius 9000, która przynosi prawdziwą rewolucję w dbaniu o higienę jamy ustnej. Twoje zęby ją pokochają! Czy potrzebujesz więcej powodów, by się uśmiechnąć?


Projekt Grona Ambasadorów: Oral-B Genius 9000.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu już teraz! Szukamy 1 100 osób, które staną się ekspertami Oral-B!

W zestawie Ambasadora znajdziesz:

  • szczoteczkę elektryczną Oral-B GENIUS 9000
  • Przewodnik projektu

Twoje zadanie w projekcie:

  • weź udział w Maratonie Wiedzy Oral-B Genius 9000 i podziel się tą informacją ze znajomi i przyjaciółmi poprzez wpis na profilach społecznościowych
  • jeśli dołączysz do 1 100 osób, które otrzymają szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius 9000 opisz swoje doświadczenia w formie fotorecenzji i wideorecenzji, a następnie zamieść je na profilu społecznościowym - Facebooku, Instagramie oraz napisz opinię na wyznaczonych dla Ciebie stronach, które poznasz w trakcie trwania projektu.

Zainteresowany/-a? Wykorzystaj tę szansę!

Jeżeli chciałbyś/-abyś znaleźć się w gronie 1 100 Ambasadorów, którzy wypróbują najnowszą szczoteczkę GENIUS 9000 wykonaj następujące kroki:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.06., do godziny 10.

Weź udział w Maratonie Wiedzy Oral-B!


Nie należysz jeszcze do Grona Ambasadorów?

Zarejestruj się na stronie: www.everydayme.pl, a następnie dołącz do Grona Ambasadorów:

Grono Ambasadorów jest społecznością skupiającą członków serwisu EverydayMe, którzy chcą poznawać i odkrywać produkty bliskich im marek oraz wpływać na ich rozwój! Jedynie zarejestrowani członkowie Grona Ambasadorów mogą zgłaszać się do udziału w projektach.