Blog projektu Oral-B Genius 9000
02/06/2017 - 14:15 _

Genius 9000 - dba o zęby z... aplikacją Oral-B

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 komunikuje się z aplikacją dzięki technologii Bluetooth

Zaprogramuj swoje nawyki ze szczoteczką Oral-B Genius 9000 - tak inteligentną, że aż... genialną! Dlaczego? Dość wspomnieć, że korzystając z technologii Bluetooth, szczoteczka łączy się z aplikacją Oral-B, aby ulepszyć Twoją technikę szczotkowania.


Współpraca wyposażonej w technologię Bluetooth szczoteczki Oral-B z aplikacją Oral-B pomaga trzymać się zaleceń w zakresie higieny jamy ustnej, co w znaczącym stopniu wpływa na zdrowie zębów – i sprawia, że wizyty u dentysty stają się dużo bardziej przyjemne.

Wyzwanie pielęgnacyjne pozwala Ci uzyskiwać i śledzić wyniki szczotkowania na podstawie tego, jak dobrze myjesz wszystkie obszary jamy ustnej, aby pomóc Ci wypracować odpowiednie nawyki i zmotywować Cię do lepszego i dłuższego szczotkowania zębów.

Radzenie sobie z problemami jamy ustnej lub wyznaczanie nowych celów: można by nazwać to „programem szczotkowania” lub „drogą do poprawy”. Szczoteczka Oral-B Genius 9000 może również zostać odpowiednio zaprogramowana, aby pomóc Ci skutecznie zająć się takimi sprawami, jak: usuwanie płytki nazębnej, wybielanie zębów, dbanie o dziąsła czy kompleksowa pielęgnacja aparatu ortodontycznego.

Ściągnięcie aplikacji jest zupełnie bezpłatne. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników telefonów z systemem iOS jak i użytkowników telefonów z systemem Android.

Która funkcja aplikacji jest, według Was, najbardziej przydatna? Napiszcie w komentarzach!

30/05/2017 - 14:19 _

Oral-B Genius 9000 - spersonalizowane doświadczenie ze szczoteczką

Oral-B Genius 9000

Szczoteczka Oral-B dopasowuje się do potrzeb użytkownika, co pozwala na osiągnięcie efektów, na których najbardziej nam zależy. Sprawdź na czym polega indywidualne podejście Oral-B Genius do zdrowia zębów
i dziąseł!


Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 9000 jest wyposażona w cztery różne tryby pracy, które otwierają wiele możliwości personalizacji:

Tryb czyszczenia codziennego zapewnia podstawowe czyszczenie każdego dnia.

Tryb pielęgnacji dziąseł wykorzystuje masaż, aby łagodnie stymulać dziąsła.

Tryb delikatnego czyszczenia wykorzystuje mniejszą prędkość, dzięki czemu zęby
i dziąsła są czyszczone w łagodniejszy sposób.

W trybie wybielania zastosowano zmiany prędkości, by łagodnie wypolerować zęby oraz usunąć przebarwienia.

Tryb Pro-Clean zapewnia intensywne czyszczenie dzięki szybszym ruchom 3D - obejmuje ono ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej.

To jeszcze nie wszystko w temacie personalizacji! Pierścień wokół szczoteczki jest widoczny niezależnie od kąta czyszczenia, dostarczając informacji o sile nacisku, czasie szczotkowania (timer) oraz połączeniu Bluetooth. Pierścień można podświetlić na 1 z 12 dostępnych kolorów, by doświadczenie mycia zębów było dobą zabawą!

Co sądzicie o możliwości personalizacji Oral-B Genius 9000? Który tryb czyszczenia byście najchętniej stosowali?

29/05/2017 - 16:25 _

Oral-B Genius 9000 - możesz zabrać ją ze sobą wszędzie!

Oral-B Genius 9000

Oral-B Genius 9000 to partner w walce o zdrowie zęby i dziąsła, który może towarzyszyć Ci wszędzie, gdziekolwiek się udasz! Jest świetnie przygotowany, by wyruszyć z Tobą w podróż, ponieważ codzienna ochrona zębów to jego ulubione zadanie specjalne! Sprawdź nasz pomysł na kreatywną zabawę na Facebooku
i Instagramie z Oral-B!


Kreatywnie w mediach społecznościowych z Oral-B Genius 9000:

Wytnij zdjęcie szczoteczki Oral-B Genius 9000, które znajdziesz tutaj. Daj się ponieść kreatywności i stwórz swoją własną układankę z wyciętym zdjęciem Oral-B Genius 9000:) Przykład układanki znajdziesz w ramce, u góry tego wpisu. Co dalej? Zamieść wykonane zdjęcie na Facebooku lub Instagramie, koniecznie dodając #poprostugenius!

Sprawdź funkcjonalności szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000, które sprawią, że jest niezastąpionym towarzyszem podczas wyjazdu:

• Wyposażona w baterię litową i supernowoczesny akumulator, który umożliwi korzystanie ze szczoteczki nawet przez 12 dni po naładowaniu

• Posiada funkcjonalne etui podróżne, które umożliwia naładowanie przy użyciu jednego gniazdka nie tylko szczoteczki, ale też Twojego smartphona

Jaka jest Wasza opinia o rozwiązaniach zastosowanych w Genius 9000, które ułatwiają zabieranie jej w podróż?:)

26/05/2017 - 10:21 _

Szczoteczka elektryczna Genius 9000 - więcej niż inteligentna. Genialna. Tylko od Oral-B

Oral-B Genius 9000

Co o sposobie w jaki szczotkujesz zęby powiedziałby Twój dentysta? Zapytaliśmy profesjonalistów jaki sposób mycia zębów rekomendują. Zdaniem dentystów.... większość ich pacjentów nie szczotkuje zębów prawidłowo. Sprawdź jak doprowadzić swoją technikę do perfekcji z Genius 9000!


Najczęściej popełnianymi błędami jest dociskanie szczoteczki zbyt mocno, mycie zębów krócej niż zalecane 2 minuty, a nawet zapominanie o niektórych partiach uzębienia (aż 80 procent z nas).

Nawet jeżeli uważasz, że Twoja technika szczotkowania nie ma sobie równych, zawsze jest miejsce na poprawę. Z inteligentnym wsparciem Oral-B Genius 9000, która komunikuje się z użytkownikiem podczas mycia zębów, wypracujesz codzienne dobre nawyki, poprawisz stan zdrowia zębów i dziąseł i olśnisz przyjaciół uśmiechem!

Sprawdź jak działa inteligentny system szczotkowania Oral-B Genius 9000:

• Współpracuje z Tobą podczas szczotkowania, dokładnie czyszcząc każdy ząb, docierając do często pomijanych obszarów i zapewniając wysoką jakość szczotkowania każdego dnia (technologia oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjna - najnowsza technologia Oral-B)

• Chroni dziąsła, automatycznie zmniejszając prędkość i siłę nacisku w przypadku zbyt mocnego szczotkowania (technologia potrójnej kontroli siły nacisku)

• Aktywnie monitoruje szczotkowane obszary jamy ustnej, informując Cię o tych miejscach, które nie zostały wyczyszczone, dzięki czemu żaden obszar nie zostanie pominięty (technologia wykrywania położenia)

• Monitoruje każdy ruch, informując Cię o tym, kiedy należy zakończyć szczotkowanie (profesjonalny timer)

Co sądzisz o systemie komunikowania się z użytkownikiem Oral-B Genius 9000? Która funkcja Oral-B Genius 9000 spośród wymienionych wydaje Ci się szczególnie ważna? Czy dostrzegasz u siebie obszary do poprawy Twojej techniki szczotkowania zębów?:)

23/05/2017 - 10:00 _

Maraton wiedzy w projekcie Oral-B Genius 9000

Oral-B Genius

Szukasz szczoteczki, która będzie Twoim partnerem w walce o zdrowe zęby i dziąsła? Chcesz doskonalić swoją technikę mycia zębów? Potrzebujesz profesjonalnego doradcy?


Jeśli tak, to zapraszamy Cię do udziału w Maratonie Wiedzy Oral-B. W ciągu nadchodzących dwóch tygodni poznasz sposób na perfekcyjne mycie zębów dzięki najnowszej szczoteczce Oral-B Genius 9000, która komunikuje się z użytkownikiem w czasie rzeczywistym.

Finałem Maratonu Wiedzy Oral-B będzie test, który zweryfikuje zdobytą przez Ciebie wiedzę o szczoteczce elektrycznej Oral-B Genius 9000. Otrzymasz powiadomienie mailowe gdy Test Wiedzy będzie dostępny.

Na podstawie wyników Testu Wiedzy oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego wyłonimy 1 100 osób, do których trafi najbardziej innowacyjna szczoteczka Oral-B.

Jak zacząć? Już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu Oral-B Genius 9000 i śledź wpisy w ramach Maratonu Wiedzy, aby dowiedzieć się więcej o szczoteczce elektrycznej, która nauczy Cię dbać o zęby równie dobrze jak profesjonalny dentysta.

Startujemy!