Oral-B

Oral-B
Grono Ambasadorów

Witamy w nowym projekcie Oral-B!

 • Szukasz szczoteczki, która zadba o Twoje zęby równie dobrze jak profesjonalny dentysta? Oral-B to strzał w dziesiątkę.

  Szukasz szczoteczki, która zadba o Twoje zęby równie dobrze jak profesjonalny dentysta? Oral-B to strzał w dziesiątkę.

 • Znajdź się w grupie wybrańców, którzy poznają najnowszą technologię szczoteczek elektrycznych Oral-B – prawdziwą rewolucję w higienie jamy ustnej.

  Znajdź się w grupie wybrańców, którzy poznają najnowszą technologię szczoteczek elektrycznych Oral-B – prawdziwą rewolucję w higienie jamy ustnej.

 • Szczoteczki Oral-B są najczęściej na świecie rekomendowane przez dentystów.

  Szczoteczki Oral-B są najczęściej na świecie rekomendowane przez dentystów.

 • Wypróbuj szczoteczkę SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000 i opisz swoje doświadczenia na wybranych platformach do zamieszczania recenzji.

  Wypróbuj szczoteczkę SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000 i opisz swoje doświadczenia na wybranych platformach do zamieszczania recenzji.

Teraz masz wyjątkową szansę stać się częścią projektu Oral-B i znaleźć swój ideał wśród szczoteczek elektrycznych! Zostań jednym z 450 Ambasadorów, którzy wypróbują najnowsze szczoteczki elektryczne od Oral-B: SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000.


Projekt Grona Ambasadorów: Oral-B.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do projektu już teraz, by mieć możliwość dołączenia do zespołu Ambasadorów. W swoim zestawie Ambasadora znajdziesz:

 • szczoteczkę elektryczną Oral-B SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000
 • Przewodnik projektu

W projekcie:

 • wypróbuj szczoteczkę Oral-B SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000 i znajdź swój ideał wśród szczoteczek elektrycznych Oral-B, najczęściej rekomendowanych przez dentystów na całym świecie,
 • opisz swoje doświadczenia w formie recenzji i zamieść je na wybranych stronach,
 • podziel się zdjęciami i wideorecenzjami w mediach społecznościowych, dokumentującymi Twoje doświadczenia i obserwacje podczas testowania szczoteczki Oral-B SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000.

Zainteresowana/y?! Wykorzystaj tę szansę!

Jeżeli chciałbyś/abyś znaleźć się w gronie 450 Ambasadorów, którzy otrzymają szansę wypróbowania szczoteczki Oral-B SMART 4000, GENIUS 8000 lub GENIUS 9000, już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 7.11., do końca dnia.


Nie należysz jeszcze do Grona Ambasadorów?

Zarejestruj się na stronie: www.everydayme.pl a następnie dołącz do Grona Ambasadorów:

Grono Ambasadorów jest społecznością skupiającą członków serwisu EverydayMe, którzy chcą poznawać i odkrywać produkty bliskich im marek oraz wpływać na ich rozwój! Jedynie zarejestrowani członkowie Grona Ambasadorów mogą zgłaszać się do udziału w projektach.