-

Projekt Oral-B

96% Ambasadorów poleciłoby szczoteczkę elektryczną Oral-B przyjaciołom i znajomym.

Ocena Ambasadorów:

Oral-B SMART 4000
Oral-B GENIUS 8000
Oral-B GENIUS 9000

Informacje o szczoteczkach Oral-B

Szczoteczki elektryczne Oral-B SMART 4000, GENIUS 8000 i GENIUS 9000.

Oral-B SMART 4000

  • Trzy tryby pracy: tryb czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł oraz tryb delikatnego czyszczenia
  • System łączności Bluetooth pozwala ulepszyć Twój sposób szczotkowania zębów
  • Wizualny czujnik siły nacisku pomaga chronić dziąsła

Oral-B GENIUS 8000 i Oral-B GENIUS 9000

  • Poleruje zęby, aby były bielsze już od pierwszego dnia i poprawia stan dziąseł
  • Sześć trybów pracy: tryb czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb delikatnego czyszczenia, tryb wybielania, tryb profesjonalnego czyszczenia oraz tryb czyszczenia języka
  • System łączności Bluetooth pozwala ulepszyć Twój sposób szczotkowania zębów
  • Technologia wykrywania położenia pozwala zidentyfikować te obszary jamy ustnej, które już zostały wymyte, aby żaden z nich nie został pominięty
  • Potrójna kontrola siły nacisku pomaga chronić dziąsła
  • SmartRing LED z 12 kolorami umożliwia pełną personalizację szczoteczki

Zajrzyj również na stronę Instytutu Oral-B i dowiedz się więcej o innowacyjnych szczoteczkach elektrycznych.

Oral-B GENIUS 9000

Szczoteczka Oral-B Genius 9000 to najlepsza szczoteczka wśród dostępnych na rynku. Zaawansowana technologicznie, a jednocześnie prosta w obsłudze. Dzięki bluetooth można połączyć się z aplikacją i monitorować dokładność naszego mycia. Funkcja z czujnikiem nacisku pozwala kontrolować siłę nacisku, przy zbyt mocnym naciśnięciu świeci na czerwono. Ma dużo dodatkowych funkcji polerowanie, czyszczenie języka, tryb wybielania, delikatny tryb mycia, masaż dziąseł Po umyciu czuje się, że zęby są porządnie wyszczotkowane i lśniące. W komplecie jest podróżne etui, które może służyć również jako ładowarka, 4 różne wymienne końcówki. Doskonały produkt - nowoczesny wygląd i rewelacyjny efekt mycia. Tak, polecam ten produkt.

Ambasadorka matgal

Oral-B GENIUS 8000
Esentis

Niesamowita szczoteczka Oral-B Genius 8000! :D Szczoteczka, która uczy, jak właściwie dbać o higienę jamy ustnej dzięki łączności ze smartfonem poprzez aplikację mobilną, funkcję informowania o zbyt dużym nacisku podczas szczotkowania. 5 trybów czyszczenia pozwala dostosować produkt do własnych potrzeb - każdy znajdzie coś dla siebie ;) Uważam, że zakup takiej szczoteczki może rozwiązać wiele problemów stomatologicznych - szczoteczka bardzo dokładnie myje nasze zęby. Polecam szczoteczkę Genius 8000 z czystym sumieniem, naprawdę warto ponieważ jest o wiele lepsza od zwykłych szczoteczek elektrycznych.

Ambasadorka Esentis

Oral-B SMART 4000

Zęby są gładkie i dokładnie umyte, ergonomiczny kształt tego modelu pomaga w myciu zębów wewnątrz buzi, czujnik zbyt dużego nacisku chroni główkę szczoteczki przed zbyt wczesnym zużyciem oraz dziąsła. Dodatkowo producent stworzył 3 tryby pracy które zmienia się łatwo przyciskiem i dołożył wiele funkcji które pomagają w dokładnym umyciu każdego zakamarka w ustach. Bardzo innowacyjna jak dla mnie :)

Ambasadorka Martolini

Oral-B SMART 4000
Aga83

Mam ogromną przyjemność używać tej szczoteczki i uważam że jest ona po prostu genialna!! Nie tylko bardzo dokładnie czyści zęby ale także dba o moje dziąsła dzięki wskaźnikowi siły nacisku (zaświeca się gdy naciskam zbyt mocno i zmniejsza ruchy pulsacyjne). Moje dziąsła nareszcie przestały krwawić :) Do tego w zestawie jest stacja dokująca która nie tylko ładuje szczoteczkę na bieżąco ale także ułatwia przechowywanie zarówno szczoteczki jak i główek do niej. Dzięki temu mam porządek i wszystko w jednym miejscu ;) Końcówka Cross Action to moja ulubiona! Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę, naprawdę czyści zęby bardzo dokładnie. Dzięki temu że zawiera Bluetooth mycie zębów jest niezłą zabawą. Można skorzystać ze specjalnej aplikacji, która pokazuje nie tylko czas mycia zębów ale także zawiera wiele innych ciekawych informacji. Polecam każdemu, zarówno dla siebie jak i na prezent. Ona jest naprawdę niesamowita!

Ambasadorka Aga83

Oral-B GENIUS 9000
sylas6

Bardzo stylowa, nowoczesna szczoteczka. Duża różnorodność trybów szczotkowania. Ja najczęściej używam trybu wybielania - super białe, lśniące zęby. Po prostu rewelacja! Ponadto szczoteczka łączy się z aplikacją na smartfonie, dzięki czemu wiemy, m.in., jak prawidłowo myć zęby. Taki nasz osobisty dentysta:-).Moim zdaniem jest to najlepsza obecnie szczoteczka na rynku. Dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm, nowoczesność i elegancję. Doskonały prezent na święta. POLECAM!!!

Ambasadorka sylas6