vizir

Projekt Vizir

Vizir_final

Wyniki projektu Vizir. Opinie i recenzje 4,000 Ambasadorów

Ocena Ambasadorów:

Ogólne wrażenie:
Rekomendacja

Informacje o produkcie - Vizir GO Pods

• Stanowią wygodne rozwiązanie, które umożliwia pranie, usuwanie plam i nadawanie tkaninom blasku – a wszystko to w jednym produkcie.

• Są łatwe w użyciu – nie trzeba myśleć o dozowaniu, ryzyku rozlania lub użycia zbyt dużej ilości detergentu, dzięki formie kapsułki z odmierzoną ilością środka piorącego.

• Nadają się do tkanin białych i kolorowych.

• Kapsułki do prania Vizir GO Pods są dostępne w 3 wariantach: Alpine Fresh, Sensitive Clothes i Touch of Lenor Freshness.

• Wielkość opakowania (ilość kapsułek) dla poszczególnych wariantów: 15, 32 lub 38 kapsułek Alpine Fresh, 15, 32 lub 38 kapsułek Sensitive Clothes oraz 17, 34 lub 42 kapsułki Touch of Lenor Freshness.

rejestracja

(https://gronoambasadorow.everydayme.pl/pl/rejestracja)

logowanie

(https://gronoambasadorow..everydayme.pl/pl/profil-prywatny)

Testimonial

Kapsułki Vizir GO Pods są idealne do prania kolorów, jak i białych tkanin, ubrania są olśniewająco czyste i cudownie pachną.

Ambasadorka justynad
Magdalena83

Kapsułki o ładnym długotrwałym zapachu, doskonale dopierają plamy.

Ambasadorka Magdalena83

Kapsułki Vizir go Pods Alpine Fresh to rewelacyjny środek do prania. Stały się na pewno alternatywą dla dotychczas stosowanego przeze mnie proszku do prania. Bardzo łatwe w zastosowaniu. Wydajne - z pewnością musiałabym użyć zdecydowanie więcej proszku lub innego środka niż zawiera go kapsułka Vizir. (…) Opakowanie zajmuje mało miejsca, a ja nie muszę się męczyć z rozsypanym proszkiem. Jednym słowem kapsułki Vizir Go Pods Alpine Fresh to strzał w 10.

Ambasadorka dragonik7

Produkt w 100% godny polecenia. Na początku nie byłam przekonana, co do stosowania kapsułek, ale teraz jestem pozytywnie zaskoczona. Nie trzeba się zastanawiać, ile należy wsypać proszku czy wlać płynu do prania tylko po prostu wrzucam kapsułkę i koniec. Produkt zachwyca zapachem, który długo utrzymuje się na ubraniach. Dobrze dopiera oraz nie zostawia osadu na ubraniach, tak jak niektóre proszki do prania. Ideał!!

Ambasadorka wea2255

Przetestowałam produkt i jestem pod wrażeniem. Zaoszczędzam czas i pieniądze, bo pranie jest czyściutkie, bez stosowania odplamiaczy, pachnące bez stosowania płynu do płukania. Mam po prostu więcej czasu dla siebie i rodziny.

Ambasadorka jaskullka28