Blog projektu Vizir
18/05/2017 - 14:03 _

Podsumujmy projekt Vizir 3-in-1 Pods

Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę queenafull Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę queenafull

To była fantastyczna przygoda! Kapsułki Vizir 3-in-1 Pods stały się niezbędne przy każdym praniu - zarówno Ambasadorom, jak i dla ich przyjaciołom oraz znajomym. Czas na podsumowanie naszych działań w projekcie i wypełnienie ankiety końcowej!

Dotarliśmy do bliskich i znajomych którzy poszukiwali detergentu idealnego - zapewniającego zarówno czystość podczas prania, jak i świeżość i nieskazitelne kolory tkanin upranych z kapsułkami Vizir 3-in-1 Pods. Przekazywaliśmy im próbki kapsułek, ulotki opisujące ich działanie, a często - przeprowadzaliśmy wspólne pranie, by móc na własne oczy zobaczyć działanie kapsułek Vizir. Czas podsumować naszą aktywność!

Przez najbliższe dwa tygodnie trwa okres raportowania. W związku z tym wszystkie informacje dotyczące Twoich konwersacji i publikacji online przekaż nie w raporcie, ale za pośrednictwem ankiety końcowej.

Dziękujemy!
17/05/2017 - 12:12 _

Projekt Vizir: najciekawsze raporty z publikacji online

Publikacje na Instagramie w projekcie Vizir

Projekt Vizir to okazja do świetnych publikacji online: zarówno w mediach społecznościowych, jak i na platformach z opiniami. Sprawdźmy, jakie publikacje do tej pory nadesłali Ambasadorzy Vizir 3-in-1 Pods!

Na Instagramie znajdziemy nie tylko ciekawe zdjęcia pokazujące przygodę
z Vizir 3-in-1 Pods, ale również kreatywne materiały video! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej pomysłowości - Ambasadorzy marki Vizir wiedzą, jak
w interesujący i merytoryczny sposób przekazywać informacje o kapsułkach
Vizir 3-in-1 Pods innym Internautom.

Nie brakuje również recenzji! Aby opublikować swoją opinię na temat kapsułek
Vizir 3-in-1 Pods zajrzyj do specjalnej zakładki i sprawdź, jak to zrobić. To bardzo proste, a dzięki naszej opinii inni użytkownicy będą mogli lepiej poznać kapsułki Vizir 3-in-1 Pods.

Na stronie bangla.babyonline.pl Ambasadorka Mar0000001 napisała:

Kapsułki Vizir 3-in-1 Pods stanowią doskonałą alternatywę dla proszków
i płynów do prania. Są bardzo wygodne, uniwersalne, całkowicie się rozpuszczają efektywnie wywabiając nawet uporczywe plamy. Zostawiają na ubraniach przyjemny, świeży zapach. Bardzo polecam.

Ambasadorka alekwoj podzieliła się swoją opinią za pośrednictwem strony Selgros24.pl:

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Kapsułka ładnie wyczyściła moje pranie, które po wyjęciu z pralki pięknie pachniało, było miękkie
i przyjemne w dotyku. Kolorowe ubrania nie ucierpiały podczas prania a białe stały się jaśniejsze. Dodatkowo dodam, że kapsułki nie spowodowały
u moich domowników alergii, co miało miejsce w przypadku produktu do prania innej marki.

Pamiętaj, aby wszystkie swoje publikacje online przesłać przez formularz raportu!
To niezwykle ważne - tylko raportując swoje wpisy w sieci umożliwisz nam podsumowanie zasięgu największego do tej pory projektu Vizir 3-in-1 Pods!

@Ambasadorzy, a gdzie wy zamieściliście opinię na temat kapsułek
Vizir 3-in-1 Pods?

15/05/2017 - 09:56 _

Spotkania w projekcie Vizir

Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę Ana91
Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę Ana91
Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę pmagda_92
Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę pmagda_92
Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę stopdanuta
Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę stopdanuta

W ramach projektu Vizir 3-in-1 Pods mamy okazję podzielić się z bliskimi i znajomymi radością prania. Sprawdźmy, jak przebiegają spotkania Ambasadorów i jakie wrażenia na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods mieli ich rozmówcy!

Otrzymujemy coraz więcej raportów z konwersacji na temat Vizir 3-in-1 Pods. Jeden
z nich nadesłała Ambasadorka xxsylwuniaxx92 która podzieliła się kapsułkami ze swoją rodziną, a ich wrażenia opisała w raporcie poniżej:

Pierwsze trzy kapsułki Vizir 3-in-1 Pods rozdałam mamie, siostrze i cioci, ponieważ moim zdaniem to one mają największe doświadczenie w praniu i mogły najlepiej przetestować jakość kapsułek Vizir. Mama korzystała pierwszy raz z kapsułek i była zachwycona pachnącym praniem, łatwością i szybkością przygotowywania ciuchów do prania. Nie musiala już oddzielnie sypać proszku, wlewać płynu do płukania i innych produktów odplamiających. Jedna mała kapsułka wystarczyła, aby pranie było czyste i pięknie pachnące. Ciocia przetestowała kapsułkę na sportowych ciuchach dziecka. Wcześniej używała innych kapsułek piorących, jednakże one nie dopierały ślad po trawie, a ciuchy było trzeba płukać 2 razy, aby pozbyć się z nich zapachu potu. Teraz jest zadowolona bo ślady po trawie zniknęły, a piękny zapach prania utrzymywał się dłuższy czas. Siostra przetestowała kapsułki Vizira na ciuszkach rocznego dziecka, wcześniej jak to początkująca młoda mama i gospodyni domowa, próbowała różnych środków piorących. Szukała pięknie pachnących, dopierających, a także takich które były by zdrowe dla dziecka i nie powodowały alergii. Znalazła to wszystko w kapsułkach Vizir 3-in-1 Pods. Wszystkie 3 kobiety z mojej rodziny zakupiły już wspominane kapsułki do prania. Są zadowolone z jakości jak i z ceny. Cena około 1 zł za łatwość, szybkość przygotowania prania, zadowalające efekty i piękny zapach to naprawdę niewiele!

A czy Ty już wysłałaś/-eś raport ze wszystkich przeprowadzonych przez siebie rozmów na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods? Zrobisz to za pośrednictwem formularza raportu! Jest to niezwykle ważne zadanie Ambasadora, które pozwoli osobom odpowiedzialnym za markę Vizir dowiedzieć się, jakie aspekty produktu najbardziej przypadły do gustu Twoim rozmówcom - czy zwrócili uwagę na zapach, czy może na olśniewającą biel ubrań wypranych w Vizirze?

A czy Ty już wysłałaś/-eś swoje raporty z rozmów? Zrobisz to za pośrednictwem tego formularza dostępnego również w Twoim profilu prywatnym!

10/05/2017 - 12:10 _

Nasze publikacje online

Publikacje online

Udział w projekcie Vizir 3-in-1 Pods to niesamowita okazja do podzielenia się swoją opinią na temat kapsułek do prania Vizir nie tylko ze znajomymi i przyjaciółmi, ale również z innymi Internautami. Sprawdź, jak to zrobić i baw się świetnie
w projekcie Vizir 3-in-1 Pods!

Publikacje w mediach społecznościowych - Podziel się zdjęciami z udziału
w projekcie lub nagraj filmik pokazujący, jak kapsułki Vizir 3-in-1 Pods sprawdzają się w akcji! Następnie opublikuj je na swoim profilu na Instagramie, Facebooku lub kanale YouTube. Linki do swoich publikacji prześlesz przez formularz raportu.
Ważna informacja: Jeżeli publikujesz to samo zdjęcie lub filmik na kilku różnych profilach, zadbaj by każdy z Twoich wpisów był inny i niepowtarzalny! Świetnie, jeżeli zdecydujesz się dopasować treść wpisu do kanału, w którym publikujesz - na przykład zachęcić znajomych na Facebooku do rozmowy na temat kapsułek Vizir, na Instagramie pokazać zdjęcia ubrań przed i po praniu, a na blogu - stworzyć wpis
z relacją z Twojej przygody w projekcie Vizir 3-in-1 Pods.

Ocena produktu w sklepie internetowym - Zachęcamy Cię do oceny kapsułek
Vizir 3-in-1 Pods na stronie EverydayMe.pl oraz bdsklep.pl lub selgros.pl - dokładne informacje oraz link pod którym możesz opublikować swoją recenzję otrzymasz
w mailu od zespołu Grona Ambasadorów EverydayMe już niedługo.

Ankieta początkowa - Pamiętaj, że w dalszym ciągu możesz wypełnić ankietę początkową. To obowiązek każdego aktywnego Ambasadora! Czekamy na Ciebie! :)

@Ambasadorzy, a Wy gdzie opublikowaliście swoją relację z przygody w projekcie Vizir 3-in-1 Pods? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

08/05/2017 - 13:25 _

Rozmowy w projekcie Vizir 3-in-1 Pods

Raporty z rozmów i wyniki Badania Opinii

W projekcie zależy nam na tym, aby informacja o kapsułkach do prania Vizir 3-in-1 Pods dotarła do jak najszerszego grona osób. Specjalne formularze pomogą nam zarówno w opisaniu naszych rozmów na temat kapsułek, jak i przekazaniu opinii bliskich i znajomych na temat Vizir 3-in-1 Pods.

Raporty są to relacje z rozmów o udziale w projekcie i kapsułkach Vizir 3-in-1 Pods – kluczowe do przekazania są okoliczności i miejsce rozmowy, liczba osób biorących
w niej udział, wrażenia i reakcje naszych znajomych i przyjaciół. Pamiętaj, że raporty z konwersacji powinny dotyczyć przeprowadzonych przez Ciebie rozmów. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat Vizir 3=in-1 Pods, użyj w tym celu ankiety początkowej.

Każdy przesłany raport jest czytany przez zespół Grona Ambasadorów, który stanowi specjalne wsparcie w projekcie Vizir 3-in-1 Pods!

Badanie opinii - przy pomocy tej książeczki z 20 arkuszami możemy przeprowadzić badanie opinii wśród naszych bliskich. Pozwólmy im wypełnić arkusz badania opinii osobiście, aby nie odczuwali żadnej presji i mogli swobodnie wypowiedzieć się na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods.

Następnie przenieśmy odpowiedzi z wersji papierowej badania opinii na jego odpowiednik online dostępny na naszym profilu prywatnym Grona Ambasadorów. Badanie opinii możemy przeprowadzić na każdym etapie spotkań z naszymi bliskimi - zarówno podczas wręczenia kapsułki do wypróbowania, jak i podczas otrzymania informacji zwrotnych jaką skutecznością wykazały się u naszych przyjaciół Vizir 3-in-1 Pods!

@Ambasadorzy, a czy Wy już przeprowadziliście pierwsze rozmowy na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods? Koniecznie przesyłajcie raporty ze swoich spotkań
i konwersacji za pośrednictwem profilu prywatnego!