Dołącz do projektu Vizir 3-in-1 Pods!

Blog projektu Vizir

Rozmowy w projekcie Vizir 3-in-1 Pods

Raporty z rozmów i wyniki Badania Opinii

W projekcie zależy nam na tym, aby informacja o kapsułkach do prania Vizir 3-in-1 Pods dotarła do jak najszerszego grona osób. Specjalne formularze pomogą nam zarówno w opisaniu naszych rozmów na temat kapsułek, jak i przekazaniu opinii bliskich i znajomych na temat Vizir 3-in-1 Pods.

Raporty są to relacje z rozmów o udziale w projekcie i kapsułkach Vizir 3-in-1 Pods – kluczowe do przekazania są okoliczności i miejsce rozmowy, liczba osób biorących
w niej udział, wrażenia i reakcje naszych znajomych i przyjaciół. Pamiętaj, że raporty z konwersacji powinny dotyczyć przeprowadzonych przez Ciebie rozmów. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat Vizir 3=in-1 Pods, użyj w tym celu ankiety początkowej.

Każdy przesłany raport jest czytany przez zespół Grona Ambasadorów, który stanowi specjalne wsparcie w projekcie Vizir 3-in-1 Pods!

Badanie opinii - przy pomocy tej książeczki z 20 arkuszami możemy przeprowadzić badanie opinii wśród naszych bliskich. Pozwólmy im wypełnić arkusz badania opinii osobiście, aby nie odczuwali żadnej presji i mogli swobodnie wypowiedzieć się na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods.

Następnie przenieśmy odpowiedzi z wersji papierowej badania opinii na jego odpowiednik online dostępny na naszym profilu prywatnym Grona Ambasadorów. Badanie opinii możemy przeprowadzić na każdym etapie spotkań z naszymi bliskimi - zarówno podczas wręczenia kapsułki do wypróbowania, jak i podczas otrzymania informacji zwrotnych jaką skutecznością wykazały się u naszych przyjaciół Vizir 3-in-1 Pods!

@Ambasadorzy, a czy Wy już przeprowadziliście pierwsze rozmowy na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods? Koniecznie przesyłajcie raporty ze swoich spotkań
i konwersacji za pośrednictwem profilu prywatnego!

217 Komentarze

eda10 • 20/05/2017 - 09:02 _

Bardzo się cieszę że mogę brać po raz pierwszy i myślę że nie ostatni udziała w testowaniu produktu Vizir Go Pods,paczuszka doszła i mile zaskoczyła,prubki rozdane po rodzinie koleżankach przyjacielach w pracy...opinie zebrane do tej pory są bardzo pozytywne ,niektóre osoby w ogóle nie używały kapsułek do prania a po przetestowaniu zapewniały mnie że zakupią,kolegą (mężczyzną)ułatwiają one pranie.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z kapsułek ,dopierają moje pranie nadając im świeży zapach jak również nie uczuliły mi skóry.Bardzo polecam kapsułki.

meryyyyyyyyyyyyyy • 20/05/2017 - 09:36 _

Kapsułki VIZIR sprawdzają się świetnie. Pranie czyściutkie, świeżutkie, pachnące. Bardzo się cieszę że zostałam Ambasadorką, ogromną przyjemność sprawia mi wręczanie kapsułek przyjaciołom, sąsiadkom i rodzinie bliższej i dalszej. Wszyscy mają pozytywne opinie na temat produktu co cieszy jeszcze bardziej. Dziękuję że zostałam wybrana przez platformę EveryDayMe.

Maszynka • 20/05/2017 - 12:57 _

Dziękuję za wybranie mnie do testowania kapsułek. Wszystkie próbki rozdałam rodzinie i znajomym i po kilku dniach dopytywałam się o efekty, wszystkie opinie były bardzo pochlebne.

marta_5050 • 22/05/2017 - 10:29 _

Nareszcie proszek do prania nie brudzi mi podłogi w łazience:) Zawsze wysypywałam :)

Aknam • 22/05/2017 - 23:55 _

Dziękuje za przyjęcie do grona ambasadorów jak również za możliwość testowania kapsułek. Jestem mile zaskoczona efektem i ślicznym zapachem prania. Nie spodziewałam się takich rezultatów. Moi mężczyźni już nie wywiną się od prania nawet sami zaczęli pytać gdzie są kapsułki:)

Klaudim • 23/05/2017 - 00:03 _

Super pomysł z tą książeczka do zbierania opinii, bardzo wygodne i swobodne rozwiązanie dla osób testujących razem z nami.

Punia5 • 23/05/2017 - 20:40 _

Dziękuje za możliwość testowanie kapsułak Vizir.. Zestaw super, pranie wyprobowane. Ulotki i probki w trakcie rozdawania. Rozmwy przeprowadzan, książeczka w uzupełnianiu. Pozdrawiam pozostałych ambasadorów.

marcel1982 • 24/05/2017 - 10:28 _

Część moich rozmówców znała produkt, dla części był on nowy. Część miała już przyjemność go wypróbować, część dopiero po naszej rozmowie będzie mieć taką możliwość. Ale wszyscy są zgodni - Vizir Go Pods są świetnej jakości i pozostawiają pranie czystym i pachnącym.

AgaKul • 24/05/2017 - 20:01 _

Jestem zachwycona projektem i dziękuję, że mogłam brać w nim udział. Kapsułki rozdałam znajomym i rodzinie. Większość miała wątpliwości dotyczące zwłaszcza efektywności. Wielokrotnie usłyszałam, że proszek jest z pewnością bardziej skuteczny. Pierwsze pranie z kapsułką Vizir rozwiało wątpliwości :). Pranie było czyściutkie, kolory żywsze, biel bielsza, no i zapach .... ochom i achom nie było końca :) Wszyscy byli zgodni.

Ashedalka • 24/05/2017 - 22:57 _

Szkoda, że nie mogę dodać raportów z rozmów...
Wszystko mam zanotowane w swoim specjalnym zeszycie, najciekawsze cytaty z rozmówcami, a nie mogę ich zamieścić w raportach..

beatrce • 25/05/2017 - 16:45 _

Uwielbiam te kapsułki. Dobrze radzą sobie z plamami.Pranie bardzo ładnie pachnie.Zajmuje mało miejsca w łazience w porównaniu z proszkiem.Polecam je każdej Pani Domu.

Punia5 • 27/05/2017 - 10:21 _

Kapsułki rozdane teraz arkusze. Wrażenia moich przyjaciólek sa niesamowite. Chwalą skuteczność i zapach kapsułek, ogólnie ich ocena to SUPER ocena max.

agula11 • 27/05/2017 - 22:17 _

bardzo dziękuję za możliwość po raz pierwszy przetestowaniu kapsułek są wpaniałe takie małe a mają moc jak to określały moje koleżanki po przetestowaniu były bardzo pozytywne opinie wiele już znajomych sobie kupiły bo mówią że mniej pracy jest wrzucą i już a proszek to zawsze gdzieś się rozsypie i jedna znajoma nażekała mówi że jak ma słabe ciśnienie wody to jej pół proszku zostaje w pojemniku a kapsułka się rozpuszcza i bez problemu jeszcze raz dziękuję pozdrawiam

Arimax • 30/05/2017 - 19:38 _

Bardzo fajny projekt. Wszyscy chetnie przyjmowali próbkę i testowali.

jrz67 • 01/06/2017 - 18:54 _

Kampania była super przeżyciem.Wszyscy którzy mogli podzielić sie swoimi spostrzeżeniami byli miło zaskoczeni.Zapach i efekt prania wszystkich zniewolił....(:

IwonaGr • 03/06/2017 - 11:45 _

Bardzo serdecznie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w testowaniu kapsułek do prania Vizir. Zarówno ja jak i moi rozmówcy z którymi podzieliłam się kapsułkami byli zaskoczeni skutecznością kapsułek a przede wszystkim tym, iż nie pozostaje osad proszku na ubraniach po praniu tak jak w przypadku zwykłego proszku do prania. Ubrania pięknie pachniały co dodatkowo jest niewątpliwym plusem. Większość moich znajomych mających możliwość przetestowania kapsułek zdecydowało na stałe zmienić swój dotychczasowy proszek na kapsułki Vizir. Cały projekt jak i same kapsułki oceniamy na 6

Putsi • 04/06/2017 - 11:41 _

Dziękuję za możliwość zostania Ambasadorem Vizira. Fajna przygoda z super produktem. Miałam okazję na spotkania z przyjaciółmi by móc podzielić się z nimi kapsułkami, które są naprawdę godne polecenia :)

Powrót do góry

Napisz komentarz

Zgoda na pliki cookie