Dołącz do projektu Vizir 3-in-1 Pods!

Blog projektu Vizir

Spotkania w projekcie Vizir

  • Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę Ana91

    Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę Ana91

  • Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę pmagda_92

    Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę pmagda_92

  • Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę stopdanuta

    Zdjęcie nadesłane przez Ambasadorkę stopdanuta

W ramach projektu Vizir 3-in-1 Pods mamy okazję podzielić się z bliskimi i znajomymi radością prania. Sprawdźmy, jak przebiegają spotkania Ambasadorów i jakie wrażenia na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods mieli ich rozmówcy!

Otrzymujemy coraz więcej raportów z konwersacji na temat Vizir 3-in-1 Pods. Jeden
z nich nadesłała Ambasadorka xxsylwuniaxx92 która podzieliła się kapsułkami ze swoją rodziną, a ich wrażenia opisała w raporcie poniżej:

Pierwsze trzy kapsułki Vizir 3-in-1 Pods rozdałam mamie, siostrze i cioci, ponieważ moim zdaniem to one mają największe doświadczenie w praniu i mogły najlepiej przetestować jakość kapsułek Vizir. Mama korzystała pierwszy raz z kapsułek i była zachwycona pachnącym praniem, łatwością i szybkością przygotowywania ciuchów do prania. Nie musiala już oddzielnie sypać proszku, wlewać płynu do płukania i innych produktów odplamiających. Jedna mała kapsułka wystarczyła, aby pranie było czyste i pięknie pachnące. Ciocia przetestowała kapsułkę na sportowych ciuchach dziecka. Wcześniej używała innych kapsułek piorących, jednakże one nie dopierały ślad po trawie, a ciuchy było trzeba płukać 2 razy, aby pozbyć się z nich zapachu potu. Teraz jest zadowolona bo ślady po trawie zniknęły, a piękny zapach prania utrzymywał się dłuższy czas. Siostra przetestowała kapsułki Vizira na ciuszkach rocznego dziecka, wcześniej jak to początkująca młoda mama i gospodyni domowa, próbowała różnych środków piorących. Szukała pięknie pachnących, dopierających, a także takich które były by zdrowe dla dziecka i nie powodowały alergii. Znalazła to wszystko w kapsułkach Vizir 3-in-1 Pods. Wszystkie 3 kobiety z mojej rodziny zakupiły już wspominane kapsułki do prania. Są zadowolone z jakości jak i z ceny. Cena około 1 zł za łatwość, szybkość przygotowania prania, zadowalające efekty i piękny zapach to naprawdę niewiele!

A czy Ty już wysłałaś/-eś raport ze wszystkich przeprowadzonych przez siebie rozmów na temat kapsułek Vizir 3-in-1 Pods? Zrobisz to za pośrednictwem formularza raportu! Jest to niezwykle ważne zadanie Ambasadora, które pozwoli osobom odpowiedzialnym za markę Vizir dowiedzieć się, jakie aspekty produktu najbardziej przypadły do gustu Twoim rozmówcom - czy zwrócili uwagę na zapach, czy może na olśniewającą biel ubrań wypranych w Vizirze?

A czy Ty już wysłałaś/-eś swoje raporty z rozmów? Zrobisz to za pośrednictwem tego formularza dostępnego również w Twoim profilu prywatnym!

104 Komentarze

agnieszkas33@wp.pl • 01/06/2017 - 10:18 _

Kapsulki sa swietne:)Rewelacyjny zapach,pranie czysciutkie nawet te po spotkaniu dzieci i podworka:):):)W takiej malej kapsuleczce miesci sie tyle dobra:)Znajomi rodzina i przyjaciele rowniez sa takiego samego zdania.Teraz to jest numer 1 !!!!!!

eemie • 08/06/2017 - 10:04 _

teściowa chwali uprała firanki, oraz ubrania na których miała plany, po praniu znaku nie ma że coś było poplamione, ja również chwalę bo pięknie pachnie i 1 kapsułka wystarcza

joolaa • 13/06/2017 - 12:52 _

Witajcie. Jeśli chodzi o moją ocenę otrzymanych kapsułek, to nie będzie to wychwalanie pod niebiosa. Owszem, łatwość używania na plus, zapach na plus, ale tak mocno reklamowane: spieranie uporczywych plam i rozjaśnianie poszarzałych rzeczy u mnie nie miały miejsca. Niestety, do usuwania plam, które nie "zeszły" podczas normalnego prania z kapsułkami, musiałam używać specjalnego mydełka odplamiającego. A koszulki syna (niegdyś białe) oprócz fajnego zapachu nie zmieniły swego wyglądu. Ponieważ od kilku lat nie używam proszku, tylko żel do prania, to uważam, że jakość tych dwóch rodzajów środków piorących jest porównywalna. Jeśli chodzi o osoby, które otrzymały ode mnie próbki, to wszyscy są zadowoleni i nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń. Ale nie wiem, czy to tylko z kurtuazji czy naprawdę tak jest...
Podsumowując, w skali 1-6, moja ocena to 4.

qqrydza • 15/06/2017 - 17:36 _

kapsułi są rewelacyjne ubrania długo pachną,są czyste

Powrót do góry

Napisz komentarz

Zgoda na pliki cookie