Kapsułki piorące Vizir
14/11/2014 - 13:40 _

Vizir kapsułki piorące - finał projektu!

Jak podobały się kapsułki do prania Vizir

Dotarliśmy do końca projektu Vizir kapsułki piorące. Przez ostatnie osiem tygodni obdarowywaliśmy naszych przyjaciół, kolegów, koleżanki i członków rodziny kapsułkami Vizir do prania białych i kolorowych tkanin. Wspólnych spotkań i rozmów nie było końca! Przyszedł czas na małe podsumowanie tych momentów w projekcie.

Otrzymane zestawy startowe

Osiem tygodni temu każdy z Was - wybranych do projektu 4.000 Ambasadorów i Ambasadorek - otrzymał swój własny zestaw startowy, dzięki któremu mogliście poznać i wypróbować kapsułki piorące Vizir oraz podarować je bliskim i znajomym. Wiele z tych momentów uwieczniliście na zdjęciach, które zobaczyć możemy w galerii zdjęć projektu.

Dla wielu testowanie kapsułek piorących Vizir okazało się świetną zabawą, jak również rewelacyjną okazją do spotkań z przyjaciółmi i znajomymi.

Przekazywanie opinii

Podczas całego projektu zebraliśmy wiele inspirujących i ciekawych raportów z rozmów na temat kapsułek piorących Vizir oraz ankiet, w których wypowiadaliście swoje zdanie na temat produktu. Wasze uwagi, opinie i wskazówki zostaną przekazane do osób odpowiedzialnych za markę Vizir. Za wszystkie raporty i ankiety gorąco dziękujemy!

Dla spóżnialskich: na zaległe raporty czekamy jeszcze przez 2 tygodnie, czyli do 28.11.2014 :-)

Jak podobały się kapsułki do prania Vizir

Finał projektu to również bardzo ważna ankieta końcowa. Od dzisiaj dostępna jest na profilach wszystkich tych, którzy testowali kapsułki piorące Vizir. Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

12/11/2014 - 10:40 _

Kapsułki piorące Vizir na Everydayme.pl

Testując kapsułki piorące Vizir w trakcie naszego projektu mamy możliwość wyrażenia swojej opinii na ich temat w naturalnym środowisku poprzez kontakty ze znajomymi, przyjaciółmi i bliskimi oraz w Internecie. Jeśli mowa o wyrażaniu opinii na temat kapsułek piorących Vizir on-line to z pewnością możemy to zrobić na everydayme.pl

Kapsułki do prania Vizir

Everydayme to platforma internetowa stworzona przez firmę Procter & Gamble (P&G), która rozwija i oferuje wiele produktów codziennego użytku oraz do której należy marka Vizir. Odwiedzając everydayme.pl możesz zaczerpnąć wiele interesujących i przydatnych informacji m.in. na temat „jak układać dziecko do snu?” oraz zapoznać się z opiniami zarejestrowanych użytkowników o wielu produktach P&G.

Możemy również wykorzystać swoje doświadczenia z testowania kapsułek piorących Vizir, ocenić je na skali gwiazdkowej oraz napisać własną opinię na ich temat w sekcji „Wypróbowane produkty".

Jesteśmy ogromnie ciekawi, który sposób dzielenia się opinią sprawia Wam najwięcej przyjemności. Przekazywanie opinii podczas spotkań ze znajomymi czy dzielenie się opinią poprzez wpisy i komentarze on-line?

07/11/2014 - 12:42 _

Zapach kapsułek piorących Vizir!

Dziś rozpoczynamy finałowy tydzień projektu, który przynosi nam dużo słońca, zapach świeżości oraz pozytywne emocje.


Zapach kapsułek do prania Vizir

Możemy chyba śmiało stwierdzić, że kapsułki piorące Vizir wspaniale wpisują się w ten obraz, a dokładnie ich zapach i kolor! Nie ma nic wspanialszego od świeżo wypranych ubrań i tkanin, których zapach roznosi się po całym mieszkaniu!

Czy nie jest tak, że dla wielu z nas zapach świeżego prania kojarzy się z czystością i porządkiem?

Jesteśmy ogromnie ciekawi jakie są Wasze odczucia odnośnie zapachu kapsułek piorących Vizir? Czy skorzystaliście z ostatnich promieni słonca za oknami i suszyliście pranie na swoich balkonach, tarasach lub w ogrodzie?

Jesień czy jeszcze ostatki lata?:-)

06/11/2014 - 13:25 _

Kapsułki piorące Vizir w jednym zdaniu...

Mija już siódmy tydzień wspólnego testowania kapsułek piorących Vizir!


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy „ekspertami” od najnowszej formy skutecznego i wygodnego prania. Nasza wiedza na temat kapsułek piorących Vizir jest pełna i z pewnością może być inspiracją dla innych!

Kapsułki do prania Vizir w jednym zdaniu

Nasza eksperckość to również precyzja w wyrażaniu opinii na temat kapsułek piorących Vizir. Każdy z nas ma swoje własne przemyślenia, refleksje oraz własny styl, osobowość i podejście. Oznacza to również, że każdy z nas w inny sposób może opisywać i oceniać kapsułki piorące Vizir.

Jesteśmy więc ciekawi, jak Wy własnymi słowami w jednym zdaniu opisujecie kapsułki Vizir, jakie są Wasze pomysły?

04/11/2014 - 09:36 _

Vizir kapsułki piorące: Opinie znajomych

Witajcie po bardzo ciepłym i słonecznym weekendzie! Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, jak bardzo cenne są opinie i reakcje naszych znajomych, przyjaciół i bliskich. Tych, którzy otrzymali od nas kapsułkę piorącą Vizir do przetestowania oraz tych, z którymi rozmawialiśmy na temat projektu Vizir kapsułki piorące.


Kapsułki do prania Vizir - opinie użytkowników

Jak wiecie projekt Grona Ambasadorów ma na celu m.in. zebranie informacji na temat tego, z iloma osobami rozmawialiśmy oraz jakie były ich reakcje i opinie. Ważne jest, abyśmy właśnie te informacje przekazywali w raportach, najlepiej po każdej takiej rozmowie "na gorąco". Poniżej prezentujemy jeden z wielu "gorących" raportów projektu Vizir - kapsułki piorące :-)

Ambasador paulina13at:

Próbki już jakiś czas temu przekazałam przyjaciołom. Dziś przy okazji spotkania spłynęły opinie: "Wypróbowałam i zaraz pobiegłam do sklepu:) Nic nie muszę

Kapsułki do prania Vizir - opinie użytkowników

odmierzać nie ma obawy, że coś pomylę dam za dużo lub za mało bardzo wygodne. No i nieskazitelna czystość! To najważniejszy plus jak dla mnie. Pranie czyściutkie zarówno białe jak i kolorowe, to też duże ułatwienie: jedna kapsułka a pierze wszystko. W łazience wreszcie mam porządek, żadnych kartonów proszku wszędzie rozsypanego tylko jedno eleganckie opakowanko. Dzięki za możliwość skorzystania z próbki - zrewolucjonizowała moje pranie i czekam na kolejne:)" "

Kapsułki do prania Vizir - opinie użytkowników

Ambasador dorka8989:

Kolejną bardzo zadowoloną osobą była moja przyjaciółka Kasia wraz ze swoją mamą. Po raz pierwszy miały okazję wypróbować kapsułki i dowiedziały się o nich podczas naszej rozmowy. Są bardzo zachwycone ich działaniem. Twierdzą, ze mają wspaniały zapach, są bardzo wygodnym produktem. Pokonały plamy na które nie działał żaden detergent. Zorientowały się cenowo i stwierdziły, że cena jest naprawdę atrakcyjna. Obie zmieniają proszek na kapsułki Vizir!"

Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele raportów przed nami, a liczba osób, z którymi rozmawiamy będzie się powiększać. Tymczasem, dużo słońca dla każdego i do usłyszenia w raportach!

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas: melisa@gronoambasadorow.pl